info@alteza.pl.ua
+38 (096) 404-06-06 (Полтава)
+38 (050) 404-06-06 (Полтава)
+38 (050) 404-06-76 (Полтава)

Про компанію

Фото співробітників будівельної Компанії Альтеза.

Будівельна Компанія «Альтеза»

     Компанія «Альтеза» почала свою діяльність в 2005 році. За цей час у нас сформувалася команда кваліфікованих фахівців. Ми надаємо цілий комплекс послуг в області будівництва в Полтаві.

     Основні види діяльності компанії – це утеплення і будівництво. Роботи проводяться бригадами професійних промислових альпіністів і будівельників. Напрямки послуг, що надаються можна умовно розділити на дві групи:     

     1)     роботи, що виконуються на будь-якій висоті фахівцями-висотниками;

     2)     ремонт квартир і будівництво будинків і котеджів.

     Окремо виділяється встановлення металопластикових вікон в багатоповерхівках і приватному секторі. Ми не тільки якісно ставимо конструкції ПВХ, але і виправляємо недоліки, що утворилися внаслідок неправильних дій некваліфікованого персоналу неурядових фірм. За допомогою промислових альпіністів закладаємо щілини між рамою і прорізом.

Роботи, здійснювані методом промислового альпінізму

     Застосування методів промислового альпінізму дозволяє виконувати наступні види робіт на різних висотах:

    • утеплення будинків і квартир;

    • герметизація міжпанельних швів;

    • установка рекламних конструкцій і банерів.

     Всі роботи проводяться оперативно, в чітко встановлені із замовником терміни. Утеплення і герметизація здійснюється із застосуванням високоякісних матеріалів і сучасних технологій.

Будівництво та ремонт в Полтаві

     Компанія «Альтеза» спеціалізується також на проведенні ремонту, будівництва та благоустрою прилеглої території будь-якого рівня складності. Основні види нашої діяльності в цій галузі в Полтаві:

    • складання дизайн-проектів для ремонту квартир, будинків і зовнішнього ландшафту;

    • ремонт магазинів, квартир і приватних будинків;

    • будівництво заміських котеджів, лазень і дачних будиночків;

    • благоустрій території.

     Після проведення всіх видів робіт ми прибираємо і вивозимо будівельне сміття. Фахівці компанії проводять ремонт квартир і будівництво будинків під ключ. Ми за комплексний підхід. Всі етапи будівництва починаючи від фундаменту і закінчуючи внутрішнім ремонтом і зовнішньої фарбуванням, проводиться без залучення сторонніх фірм, власними силами.

     Вартість послуг обговорюється завчасно, до підписання договору. Оплата проводиться в два етапи: спочатку і після проведення робіт рівними частинами. Гарантія на всі види утеплення і будівництва – 3 роки.

 

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star