info@alteza.pl.ua
+38 (096) 404-06-06 (Полтава)
+38 (050) 404-06-06 (Полтава)
+38 (050) 404-06-76 (Полтава)

Клієнти

Клієнти компанії

Бреві

Бреві – компанія, що займається продажем різноманітного спецодягу, а саме: костюми, напівкомбінезони, халати, куртки тощо. Ви можете придбати будь-який утеплений чи одяг без утеплення на Ваш смак.

Белая Бяроза

ТМ «Белая Бяроза» – виробник морозива, що виготовлене по відродженій вітчизняній рецептурі зі справжнім класичним смаком. ТМ «Белая Бяроза» виготовляє продукцію за всіма вимогами ГОСТів та ДСТУ тільки з натуральних продуктів.

Мебель MAX

Дизайнерська студія меблів «Меблі-Макс» виготовляє корпусні меблі на ваш смак і колір та готова запропонувати альтернативні рішення, які допоможуть зробити будь-які меблі ще більш практичними.

Українська Універсальна Біржа

Українська Універсальна Біржа – організація, що надає брокерські послуги, організацію та проведення біржових аукціонів та торгів, експертну оцінку та супровід всіх угод.

ABM

Завод «Ампер»

Завод «Ампер» займається виробництвом електротехнічного обладнання: розподільних пристроїв, низьковольтного обладнання, тощо.

Золотий слон

«Золотий слон» – сервісний центр, що спеціалізується на усіх видах ремонту та обслуговуванні будь-якої комп’ютерної техніки: персональних комп’ютерів та їх компонентів, а також ноутбуків, смартфонів, планшетів, сканерів, принтерів, багатофункціональних пристроїв, моніторів, клавіатур, мишок та інших комп’ютерних периферійних пристроїв.

Комп’ютерний дім «Персонал»

Комп’ютерний дім «Персонал» є на сьогоднішній день одним з лідерів Полтавського регіону серед підприємств, які спеціалізуються на продажу та сервісному обслуговуванні високоякісної комп’ютерної та офісної техніки.

Sky Land

Sky Land – сімейно-розважальний комплекс в місті Полтава на свіжому повітрі. Зручне облаштування території та атракціони для дітей будь-якого віку створюють прекрасні умови для активного відпочинку дітей.

Де Люкс системи

«Де Люкс Системи» – компанія, що займається проектуванням, монтажем, виробництвом пусконалагоджувальних робіт і здає в експлуатацію вентиляційні системи будь-якої складності для різних об’єктів; займається продажем і встановленням будь-яких систем кондиціонерів.

МНПП КЛІМАТ

«МНПП КЛІМАТ» – компанія, що здійснює продаж, монтаж, сервісне обслуговування та ремонт кондиціонерів та кліматичної техніки таких брендів, як Вентс, Systemair, Cooper&Hunter, GREE, Midea, LG, HITACHI, Toshiba, Panasonic, DAIKIN тощо.

MDV

MDV – компанія, що займається цивільним та промисловим будівництвом по всій Україні. Будинки типу котеджів, зерносховища, елеватори.

Столит

Группа компаний «Столит»™ объединяет в себе ряд больших национальных и зарубежных производителей качественных материалов и аксессуаров для теплозвукоизоляции зданий, производителей пластмасс и полимеров, сухих строительных смесей, разветвленную дистрибьюторскую сеть.

stolit

Техпроект

Товариство з обмеженою відповідальністю «Техпроект» спеціалізується на проектуванні: об’єктів паливно-енергетичного комплексу; газопереробних, нафтопереробних об’єктів; магістральних газопроводів та об’єктів промислового та цивільного призначення.

Компанія Рост Електромонтаж

Компанія Рост Електромонтаж – виробляє і поставляє низьковольтне електрощитове обладнання, яке включає в себе ввідно-розподільчі пристрої, розподільні щити, щити обліку, автоматики, управління обладнанням, низьковольтні комплектні пристрої і пристрої АВР.

Summary