info@alteza.pl.ua
+38 (096) 404-06-06 (Полтава)
+38 (050) 404-06-06 (Полтава)
+38 (050) 404-06-76 (Полтава)

Матеріали

Будівельні матеріали для утеплення - для збереження тепла в приміщенні

Від виду матеріалів для утеплення безпосередньо залежить тривалість збереження ефекту. Застосовуючи дешеві аналоги, деякі недбайливі будівельники викликають негативну думку про доцільність проведення таких процедур. Компанія «Альтеза» в своїй роботі використовує тільки якісний щільний пінопласт, надійні герметики і фарби для утеплення та реконструкції фасаду будівлі. Такий підхід забезпечує дотримання термоеффектом терміном до 30ти років і більше.

Будівельні матеріали для утеплення - тільки якість, довговічність і ефективність

Зовнішнє утеплення фасаду будинку - це цілий комплекс заходів. Самостійно провести такого роду роботи нереально. Тут потрібні фахівці, які мають допуск до робіт на висоті, а також спеціальна техніка, інструменти і матеріали.

Основний елемент утеплення будинку - пінопласт. Він є прокладкою між стіною зовні будинку і новим шаром штукатурки і фарбування. Це найважливіша складова частина теплоізоляції приміщення. Який краще купити пінопласт - знають кваліфіковані фахівці компанії «Альтеза». Співробітники «Альтеза» не використовують в роботі дешеві аналоги, щоб результат радував довгі роки.

     Використання в утепленні щільного пінопласту гарантує захист від появи цвілі, грибка і вогкості всередині приміщення. Важливе значення має неухильне дотримання технології процесу, а також якість інших, використовуваних в роботі матеріалів:

  • клею;
  • армованої сітки;
  • рідкої гуми;
  • кріпильних елементів;
  • шпаклівки;
  • фарби, стійкої до сонця, дощу і снігу.

Якщо хоч одна складова комплексу робіт буде неналежної якості, утеплення протримається недовго. На матеріалах економити не можна!

Утеплення фасаду будинку в Полтаві

Повний розрахунок вартості процедур по утепленню приміщення проводиться ще до початку робіт, виходячи з витрат на необхідні матеріали. Ціни оголошуються по телефону або на першій зустрічі з майстром, що становить кошторис. Також на безкоштовному вимірі показуються приклади робіт, і обговорюється, які потрібні доступи, а саме: забезпечення водою, електрикою і вхід на горище будинку.

     Намагаючись заощадити на матеріалах, результат виходить плачевний. На нашому сайті Ви побачите відгуки та приклади наших робіт, а також результати діяльності пропонують бюджетні ціни, фірм - одноденок в Полтаві. Використовувані в нашій діяльності матеріали дозволяють гарантувати 3 роки на всі види послуг. Насправді таке утеплення тримається кілька десятиліть, зберігаючи яскравість зовнішнього вигляду фасаду.

     Після ознайомлення з фотографіями і відеокліпами на сайті нескладно зробити висновок про те, де реальна економія.

Ринок представляє широкий перелік будівельних матеріалів. Відтак, постає питання: як зробити розумний вибір, визначивши найякісніші та найвідповідніші матеріали за доступними цінами.

Розглянемо найпопулярніші матеріали для утеплення фасадів.

Фото базальтової вати, яка використовується для утеплення фасадів Компанією "Альтеза" в Полтаві.

Базальтова вата:

Вона має відмінні теплоізоляційні характеристики. Цей матеріал складається з тонких за структурою волокон (товщина – приблизно 3-5 мкм). Усі волокна переплітаються між собою в хаотичному порядку, утворюючи, таким чином, осередки. Саме ці осередки відповідають за гарні теплоізоляційні властивості базальтової вати, адже в них утримується повітря.

Порівняно з іншими будівельними матеріалами, базальтова вата має невелику щільність (тобто містить велику кількість повітря). Теплопровідність базальтової вати, коли та перебуває в сухому стані, трохи перевищує теплопровідність нерухомого повітря.

Плюси використання базальтової вати, як матеріалу для утеплення: екологічність, звукоізоляція, вогнестійкість, довговічність (за умови професійного монтажу), паропроникність. Вата не виділяє жодних шкідливих випарів.

Проте варто враховувати і недоліки від використання саме цього будівельного матеріалу під час утеплення: висока ціна, велика вага на м / куб; при тривалому потраплянні води або вологи вата втрачає всі свої теплоізолюючі властивості.
Одні з найвідоміших виробників базальтової вати: Техноніколь, Rockwool, Rockfacade.

Фото пинопласта, який використовується для утеплення фасадів Компанією "Альтеза" в Полтаві.

Пінопласт (пінополістирол):

Цей будівельний матеріал також використовується для теплоізоляції будівель та споруд під час виконання як зовнішніх, так і внутрішніх робіт (підвали, цокольні поверхи). Застосування пінопласту в житлових приміщеннях не рекомендується.
Переваги пінопласту:
–Теплопровідність.
Це пояснюється тим, що осередки пінопласту повністю замкнені та мають форму багатогранників, розміром 0,3-0,5 мм. Замкнений цикл осередків повітря знижує теплообмін і перешкоджає проникненню холоду. Чим вища щільність плити, тим кращі ізоляційні властивості пінопласту.
Існує кілька видів щільності: 15, 25, 35 мм. Ми не радимо використовувати під час будівельних робіт пінопласт, щільність якого менша за 25 мм.
– Вітрозахисні та звукоізоляційні властивості.
Стіни, утеплені пінопластом, не потребують додаткового захисту від вітру. До того ж при використання пінопласту значно підвищується звукоізоляція будівель і споруд.

Для якісної ізоляції приміщень від зовнішніх шумів достатньо покласти шар матеріалу, товщиною приблизно 5 см. Чим товщим буде шар пінопласту, тим кращої тепло- та звукоізоляції можна досягнути в помешканні.
– Низьке водопоглинання.
У порівнянні з іншими матеріалами пінопласт характеризується низькою гігроскопічністю. Навіть за безпосереднього впливу води, він поглинає мінімальну кількість вологи. Це пояснюється тим, що через стінки осередків пінопласту вода не проникає, а тільки просочується по окремих каналах крізь пов’язані між собою осередки.
– Міцність та довговічність пінопласту.
Плити пінопласту не змінюють своїх фізичних властивостей протягом тривалого часу. Вони витримують значний тиск, але при цьому не деформуються, не руйнуються. Ступінь міцності залежить від товщини плити, щільності та дотримання правил при її укладенні.

До недоліків пінопласту можна віднести відносну горючість, паро непроникність. Також в пінопласті можуть оселитися гризуни.
Виробники: Століт, Scanmix, Мліївській завод.

Фото екструдованого пінополістиролу, який використовується для утеплення фасадів Компанією "Альтеза" в Полтаві.

Екструдований пінополістирол:

Він є різновидом пінопласту з трохи зміненим процесом виробництва. Завдяки цьому він отримав більше позитивних властивостей, ніж має звичайний пінопласт, але й з цим успадкував усі недоліки. Екструдований пінополістирол – це легкий газонаповнений матеріал, для отримання якого використані полістироли, сополімери стиролу і їх похідні, що виготовляються за передовою технологією, в основі якої лежить заповнення газом і вспінення методом нагріву гранул вихідної сировини. Головною перевагою екструдованого пінополістиролу є його висока міцність, що дозволяє використовувати його не тільки для зовнішнього утеплення, але й для облаштування підлог, стяжок і навіть укладання доріг. Низький показник водопоглинання наявний через низьку капілярність матеріалу. За рахунок даної характеристики практично не змінюється теплопровідність утеплювача (навіть якщо він знаходиться в умовах підвищеної вологості). І саме ця характеристика дозволила застосовувати матеріал для теплоізоляції цокольних приміщень, фундаментів, підлог і покрівельних систем, не використовуючи при цьому додаткову гідроізоляцію. Водопоглинання відбувається виключно на поверхні матеріалу і тільки за рахунок того, що там є зруйновані дрібні осередки, які дуже повільно заповнюються водою. Екструдованний пінополістирол не підтримує біологічну активність і життєдіяльність грибкових і цвілевих утворень. Але у той самий час варто розуміти, що, не зважаючи на велику кількість переваг, цей матеріал є у певному сенсі небезпечним через достатньо високий ступінь горючості. марки) Не малозначним фактором при виборі будівельних матеріалів для утеплення є армована сітка, клейові суміші і фарба. Зупинимося тут докладніше. Нерідко під час виконання робіт будівельні бригади використовують низькоякісний матеріал, наприклад, армуючі сітки. Мета – економія коштів.

Склосітка

– це базовий каркас із сіток зі скловолокна для гідро- та теплоізоляції, просочених спеціальним складом, стійким до дії лугів. Найпоширеніша щільність сітки: від 90-165 г/м. Для робіт з утеплення будинків рекомендується використовувати сітку, щільність якої не нижча за 160 г/м. В іншому випадку міцність поверхні виявиться нижчою, що може призвести до виникнення тріщин та пошкоджень. Ми не рекомендуємо економити на матеріалі! Завжди стежте за тим, який матеріал привіз підрядник. Тепер поговоримо про суміші. Обираючи серед різновидів даного матеріалу, варто звернути увагу на наступні показники: висока адгезія, пластичність, легкість і простота в застосуванні, паропроникність, стійкість до атмосферних впливів, екологічна безпека, кількість фіброволокна. Наша компанія «Альтеза» рекомендує наступних виробників: Ceresit СТ85, Scanmix armix term та Caparol ct190. Попереджаємо: не станьте жертвою недобросовісних фірм, які знижують показники сумішей для зниження ціни на матеріал. Це може закінчитися тим, що потім просто доведеться усе переробляти, а відповідно, – заплатити вдвічі чи втричі дорожче. Тому якщо хочете зекономити, то краще скористайтеся послугами справжніх професіоналів, які виконають будівельні роботи якісно та за доступними цінами. Компанія «Альтеза» завжди Вам у цьому допоможе! А зараз ми підійшли до фарбувальних робіт і вибору фарби. Під час фарбування декоративних штукатурок або гладкого фасаду потрібно пам’ятати про те, що фарба буде піддаватися сильним атмосферним впливам. Відтак, вона обов’язково повинна їх витримувати. Пам’ятайте: у низькому ціновому сегменті знаходяться лише ті фарби, що можуть протистояти погодним умовам лише на короткий час. Так, стіни матимуть непоганий вигляд приблизно рік. Але потім зовнішні зміни ставитимуть усе помітнішими. Стійкість фарби залежить від її типу, основи і пігментних барвників, доданих для кольору. Недобросовісні будівельники використовують дешеві неякісні фарби і колоранти. Звичайно, така робота коштує дешевше. І ні про які гарантії не може бути й мови. Наша компанія «Альтеза» використовує тільки якісні сертифіковані фасадні матеріали Ceresit, Triora та Caparol. Ці виробники зарекомендували себе як надійні помічники в системах утеплення фасадів. Ми впевнені у своїй роботі! Саме тому, спираючись на високу якість використовуваних матеріалів та високий професіоналізм майстрів, компанія «Альтеза» надає кожному клієнту повну гарантію на виконані роботи – 3 роки.
Summary
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes