Матеріали
Від виду матеріалів для утеплення безпосередньо залежить тривалість збереження ефекту. Застосовуючи дешеві аналоги, деякі недбайливі будівельники викликають негативну думку про доцільність проведення таких процедур. Компанія «Альтеза» в своїй роботі використовує тільки якісний щільний пінопласт, надійні герметики і фарби для утеплення та реконструкції фасаду будівлі. Такий підхід забезпечує дотримання термоеффектом терміном до 30ти років і більше.
Зовнішнє утеплення фасаду будинку - це цілий комплекс заходів. Самостійно провести такого роду роботи нереально. Тут потрібні фахівці, які мають допуск до робіт на висоті, а також спеціальна техніка, інструменти і матеріали.
Основний елемент утеплення будинку - пінопласт. Він є прокладкою між стіною зовні будинку і новим шаром штукатурки і фарбування. Це найважливіша складова частина теплоізоляції приміщення. Який краще купити пінопласт - знають кваліфіковані фахівці компанії «Альтеза». Співробітники «Альтеза» не використовують в роботі дешеві аналоги, щоб результат радував довгі роки.
Використання в утепленні щільного пінопласту гарантує захист від появи цвілі, грибка і вогкості всередині приміщення. Важливе значення має неухильне дотримання технології процесу, а також якість інших, використовуваних в роботі матеріалів:
Якщо хоч одна складова комплексу робіт буде неналежної якості, утеплення протримається недовго. На матеріалах економити не можна!
Повний розрахунок вартості процедур по утепленню приміщення проводиться ще до початку робіт, виходячи з витрат на необхідні матеріали. Ціни оголошуються по телефону або на першій зустрічі з майстром, що становить кошторис. Також на безкоштовному вимірі показуються приклади робіт, і обговорюється, які потрібні доступи, а саме: забезпечення водою, електрикою і вхід на горище будинку.
Намагаючись заощадити на матеріалах, результат виходить плачевний. На нашому сайті Ви побачите відгуки та приклади наших робіт, а також результати діяльності пропонують бюджетні ціни, фірм - одноденок в Полтаві. Використовувані в нашій діяльності матеріали дозволяють гарантувати 3 роки на всі види послуг. Насправді таке утеплення тримається кілька десятиліть, зберігаючи яскравість зовнішнього вигляду фасаду.
Після ознайомлення з фотографіями і відеокліпами на сайті нескладно зробити висновок про те, де реальна економія.
Ринок представляє широкий перелік будівельних матеріалів. Відтак, постає питання: як зробити розумний вибір, визначивши найякісніші та найвідповідніші матеріали за доступними цінами.
Вона має відмінні теплоізоляційні характеристики. Цей матеріал складається з тонких за структурою волокон (товщина – приблизно 3-5 мкм). Усі волокна переплітаються між собою в хаотичному порядку, утворюючи, таким чином, осередки. Саме ці осередки відповідають за гарні теплоізоляційні властивості базальтової вати, адже в них утримується повітря.
Порівняно з іншими будівельними матеріалами, базальтова вата має невелику щільність (тобто містить велику кількість повітря). Теплопровідність базальтової вати, коли та перебуває в сухому стані, трохи перевищує теплопровідність нерухомого повітря.
Плюси використання базальтової вати, як матеріалу для утеплення: екологічність, звукоізоляція, вогнестійкість, довговічність (за умови професійного монтажу), паропроникність. Вата не виділяє жодних шкідливих випарів.
Проте варто враховувати і недоліки від використання саме цього будівельного матеріалу під час утеплення: висока ціна, велика вага на м / куб; при тривалому потраплянні води або вологи вата втрачає всі свої теплоізолюючі властивості.
Одні з найвідоміших виробників базальтової вати: Техноніколь, Rockwool, Rockfacade.
Цей будівельний матеріал також використовується для теплоізоляції будівель та споруд під час виконання як зовнішніх, так і внутрішніх робіт (підвали, цокольні поверхи). Застосування пінопласту в житлових приміщеннях не рекомендується.
Переваги пінопласту:
–Теплопровідність.
Це пояснюється тим, що осередки пінопласту повністю замкнені та мають форму багатогранників, розміром 0,3-0,5 мм. Замкнений цикл осередків повітря знижує теплообмін і перешкоджає проникненню холоду. Чим вища щільність плити, тим кращі ізоляційні властивості пінопласту.
Існує кілька видів щільності: 15, 25, 35 мм. Ми не радимо використовувати під час будівельних робіт пінопласт, щільність якого менша за 25 мм.
– Вітрозахисні та звукоізоляційні властивості.
Стіни, утеплені пінопластом, не потребують додаткового захисту від вітру. До того ж при використання пінопласту значно підвищується звукоізоляція будівель і споруд.
Для якісної ізоляції приміщень від зовнішніх шумів достатньо покласти шар матеріалу, товщиною приблизно 5 см. Чим товщим буде шар пінопласту, тим кращої тепло- та звукоізоляції можна досягнути в помешканні.
– Низьке водопоглинання.
У порівнянні з іншими матеріалами пінопласт характеризується низькою гігроскопічністю. Навіть за безпосереднього впливу води, він поглинає мінімальну кількість вологи. Це пояснюється тим, що через стінки осередків пінопласту вода не проникає, а тільки просочується по окремих каналах крізь пов’язані між собою осередки.
– Міцність та довговічність пінопласту.
Плити пінопласту не змінюють своїх фізичних властивостей протягом тривалого часу. Вони витримують значний тиск, але при цьому не деформуються, не руйнуються. Ступінь міцності залежить від товщини плити, щільності та дотримання правил при її укладенні.
До недоліків пінопласту можна віднести відносну горючість, паро непроникність. Також в пінопласті можуть оселитися гризуни.
Виробники: Століт, Scanmix, Мліївській завод.