info@alteza.pl.ua
+38 (096) 404-06-06 (Полтава)
+38 (050) 404-06-06 (Полтава)
+38 (050) 404-06-76 (Полтава)

Будівництво котеджів

Фото строительства загородного коттеджа, Альтеза.

 

Будівництво котеджів у Полтаві – від проекту до заселення

     Багато людей, що живуть в багатоповерхових будинках, з часом починають замислюватися про власний котеджі: місце, де немає міської суєти, і є власне подвір’я, город і сад. У наше століття нескінченної боротьби з сусідами і ЖКГ своє житло – це відмінний варіант проживання. Побудувати будинок самостійно досить складно, потрібно мати багато часу і специфічні знання, тому потрібно звертатися до фахівців. Компанія «Альтеза» на професійному рівні займається будівництвом з 2005 року.

Будівництво будинків – перспектива для усамітнення

     У будівництві нових будинків беруть участь кілька будівельних бригад і фахівців різних напрямків. Тут важливий комплексний підхід. Одні співробітники проектують майбутнє будівлю, інші займаються зведенням, треті – внутрішніми комунікаціями. Також є працівники, які проводять обробку приміщень зсередини і зовні. Після всіх основних робіт з будівництва залишається багато сміття, яке треба вивозити. Це теж окремий вид діяльності.

     Всі приватні будинки розташовуються на ділянках різної площі. Навіть найкрасивіший сучасний котедж, що знаходиться на недоглянутою території, буде виглядати дуже непривабливо. Тому більшість людей крім будівництва думають про благоустрій прилеглої ділянки.

Етапи роботи по будівництву будинків і котеджів

     Будівництво будинку – це робота, що включає в себе кілька послідовних етапів:

     1)     демонтаж старих будівель на ділянці;

     2)     створення дизайну;

     3)     складання проектних документів;

     4)     вибір матеріалів для споруди;

     5)     монтування інженерних конструкцій;

     6)     споруда від фундаменту до покрівлі;

     7)     встановлення металопластикових вікон;

     8)     підключення газового, водного та каналізаційного обладнання до загальних мереж;

     9)     внутрішня і зовнішня обробка будови;

     10)   прибирання та вивезення будівельного сміття;

     11)   благоустрій території (при бажанні).

Зведення заміських будинків, котеджів, дач і лазень різної конструкції – наша робота, з якою ми справляємося на відмінно!

Будівництво будинків і котеджів в Полтаві з компанією «Альтеза»

     Будівництво власного будинку в Полтаві і області – завдання складне, але здійсненне. Довіривши проведення робіт фахівцям високого рівня, Ви отримуєте саме той результат, про який спочатку думали.

     Компанія «Альтеза» займається усіма видами робіт з будівництва котеджу, будинку, дачі та лазні під ключ починаючи від дизайн-проекту і закінчуючи благоустроєм прилеглої території. Ціни на послуги відповідають якості виконання.

     Якщо Ви хочете мати затишний, теплий будинок, який простоїть довгі роки, звертайтеся до нас за вказаними нагорі телефонами. До Вас безкоштовно виїде майстер по оцінці та дасть необхідні рекомендації і консультації.

с. Ватажково

Мотель будівництво

вул. Козака пристройка 2

с. Гора

Мобільне житло для персоналу

Summary