info@alteza.pl.ua
+38 (096) 404-06-06 (Полтава)
+38 (050) 404-06-06 (Полтава)
+38 (050) 404-06-76 (Полтава)

Дизайн-проект

Фото дизайна интерьера гостиной дома, Альтеза.

Проект будівництва і дизайн інтер’єру – встановіть дім мрії!

     Кожній людині хочеться жити в комфорті та затишку. Але для всіх людей ці поняття містять у собі різні складові. Щоб розібратися в своїх перевагах і зрозуміти, як виглядає мрія в реальності, необхідно скласти професійний детальний дизайн-проект житлового приміщення. Цим грамотно і на гідному рівні займаються фахівці компанії «Альтеза».

Дизайн-проекти квартир і приватних будинків

     У Полтаві щодня будуються нові багатоповерхові та приватні будинки, внутрішні приміщення яких потребують якісної обробці. Перш ніж приступити до ремонту або будівництва створюються проекти. З їх допомогою втілюються в життя різні інтер’єрні рішення.

     Дизайн-проекти створюються для різних приміщень. Компанія «Альтеза» займається розробкою і впровадженням ексклюзивних рішень в різних місцях проживання в Полтаві і за її межами.

Квартири в нових і старих багатоповерхових будинках

Дизайн квартири, за якими проводиться ремонт різного виду, починаючи від косметичного до повного – «під ключ».

Будівництво приватних будинків в Полтаві та заміських котеджів

Розробка проектів різних площ: лазні, маленького дачного будиночка і двох-триповерхового котеджу.

Внутрішня і зовнішня обробка будинків на землі

Враховуються всі нюанси фасаду і внутрішнього оздоблення кімнат.

Дизайн квартири після ремонту

Перш ніж почати роботи по обробці та реконструкції кімнат квартири, потрібно зрозуміти, що хотілося б бачити в підсумку. Це може бути невелике оновлення інтер’єру або глобальна перебудова. Виходячи із прийнятого рішення, вибирається варіант перебудови внутрішніх житлових приміщень. Є кілька типів ремонту:

     1)     косметичний;

     2)     капітальний;

     3)     «під ключ».

     Ремонт куплених в новобудовах квартир «під ключ», дозволяє відразу в’їхати в нове житло і почати життя з усім необхідним, «з нового аркуша».

     Найменше часу займає проект і ремонт маленької однокімнатної квартири, в яку, як правило, входять 4 – 5 внутрішніх приміщень:

  • суміщений санвузол (зрідка – роздільний);
  • коридор;
  • кухня;
  • кімната.

     Житлові приміщення з більшою площею вимагають пильної уваги і більш тривалої реалізації задуманого.

Проект зведення приватного будинку і котеджу в Полтаві і за містом

     Будівництво будинку на землі – це багатоетапний захід. Починаються всі роботи з розробки дизайну фасаду котеджу і кімнат всередині нього. Ретельно продумуються і обговорюються з замовником всі нюанси.

     Компанія «Альтеза» пропонує варіанти проекту будівництва як маленьких будівель типу лазні або дачного літнього будиночка, так і котеджу висотою в кілька поверхів. Замовляючи у нас дизайн-проект приватного будинку, Ви можете бути впевнені в тому, що мрія перетворитися в реальність.

     Ми стежимо за дотриманням термінів виконання будь-якої роботи. Якщо ми не вкладаємося за часом, ви отримуєте знижку. Замовте дизайн квартири або будинку в Полтаві по зазначеним нагорі сайту телефонами.

Дизайн інтерєра

с. Гора Проект

Summary