info@alteza.pl.ua
+38 (096) 404-06-06 (Полтава)
+38 (050) 404-06-06 (Полтава)
+38 (050) 404-06-76 (Полтава)

Ремонт квартир

Фото эксклюзивного ремонта квартиры Компанией Альтеза-1.
 

Ремонт квартири – здійсніть, нарешті, свою мрію!

     Сучасне життя змушує людей багато працювати, залишаючи мало часу на відпочинок. Вечірні години так приємно провести в колі сім’ї в затишній атмосфері. Якісний ремонт створить неповторний комфорт Вашій «гніздечку». Це важливий захід необхідно довірити хорошим фахівцям, які втілять Вашу задумку в реальність. Компанія «Альтеза» професійно займається дизайном і ремонтом багато років.

Ремонт квартир і будинків – робота тільки для професіоналів

     У наш час люди купують квартири в новобудовах без внутрішньої обробки. Далеко не кожен може зробити якісну реконструкцію підлоги, стін і стелі в житло самостійно. Крім того, ремонт, зроблений руками непрофесійних майстрів, загрожує розсипатися в найближчі роки або навіть місяці. На проведення подібного роду робіт потрібно чимало часу.

     Квартирах в старих багатоповерхових будинках теж періодично необхідний ремонт, щоб оновити інтер’єр і порадувати новими фарбами. І в нових будівлях, і в тих, де вже багато років живуть люди, є своя специфіка проведення оздоблювальних процедур.

     У новобудовах потрібне проведення ремонту квартири під ключ, щоб мешканці в’їхали зі своїми речами і меблями в кімнати, де можна повноцінно жити. У житлових будинках не завжди потрібна повна реконструкція внутрішніх приміщень. Іноді можна обмежитися внутрішньою обробкою 1 або 2-х кімнат.

     Приватні будинки і котеджі також періодично потребують оновлення інтер’єру. Компанія «Альтеза» спеціалізується на ремонті в Полтаві нових і старих квартир і будинків зсередини і зовні.

Переваги компанії «Альтеза» в Полтаві по ремонту квартир і будинків

     На відміну від вузько фірм, фахівці нашої компанії не тільки проводять повний спектр робіт по ремонту всередині квартири починаючи від дизайну, закінчуючи вивозом будівельного сміття, а й усі види висотної діяльності. Наші переваги:

  • Досвід – більше 13 років;
  • кваліфіковані фахівці;
  • використання якісних матеріалів;
  • застосування сучасного інвентарю та обладнання;
  • проведення ремонтних робіт під ключ.

Наші фахівці проведуть всі заплановані заходи у чітко встановлені терміни. Оплата здійснюється частинами. Перший внесок за ремонт квартири в Полтаві відбудеться в день завозу матеріалів в розмірі 50%, другий – після закінчення всіх робіт, за фактом. Є можливість розстрочки, яка визначається індивідуально.

     Щоб дізнатися, скільки коштує ремонт 1 кв.м. в 1-, 2-, 3-кімнатній квартирі або приватному будинку будь-якого планування в Полтаві, наберіть один із зазначених на сайті номерів телефону або скористайтеся кнопкою замовлення зворотного дзвінка.

Автовокзал 120 м

вул. Чорновола 2 б. 3 кімн

вул. Європейська

 

вул. Великотирнівська 39 а

вул. Боровиковського 11

вул. Петлюри

Summary