info@alteza.pl.ua
+38 (096) 404-06-06 (Полтава)
+38 (050) 404-06-06 (Полтава)
+38 (050) 404-06-76 (Полтава)

Ремонт магазинів

Ремонт магазинів

Фото капитального ремонта торгового офисного помещения и дизайна интерьера, Альтеза.

 

     Безумовно, кількість постійних клієнтів та відвідувачів у Вашому магазині залежить, головним чином, від якісної продукції, доступних цін та привабливого і кваліфікованого обслуговуючого персоналу. Але погодьтесь, що правильне облаштування приміщення для торгівлі має неабиякий вплив на успішність бізнесу. І якщо Ви хочете зробити перебування клієнта у Вашому магазині якомога приємнішим, звертайтеся до нас!

     Компанія «Альтеза» виконає ремонт магазина якісно та максимально швидко!

     Йдеться як про внутрішні, так і про зовнішні роботи.

Ми виконуємо такі види робіт:

– демонтаж;
– ремонтно-оздоблювальні роботи;
– електромонтажні послуги; (марки)
– дизайнерське оформлення приміщень, та вхідної групи;
– фасадні роботи, в тому числі монтаж банерів та реклами.

Під час виконання ремонту, ми враховуємо усе:

і зручне планування, і якісну обробку поверхонь, і правильно підібрані меблі, і правильне зонування, адже простір має бути організовано таким чином, щоб покупець, обійшовши весь торговельний зал, зміг побачити всі вітрини.

Не обійтися також і без системи вентиляції (працюємо з такими брендами як Marley, Daikin Salda і Vents) та кондиціонерів (працюємо з такими брендами як MITSUBSHI ELECTRIC, DAIKIN, PANASONIC, FUJITSU HITACHI, SHARP, YORK, MIDEA, LG, SAMSUNG, DAEWOO): вони зроблять перебування відвідувачів у магазині більш комфортним і тим самим спонукатимуть їх зробити покупки.

 

Чому варто скористатися послугами саме компанії «Альтеза»?

Наша команда складається з кваліфікованих працівників та досвідчених майстрів. Згуртована командна робота допоможе уникнути Вам ще однієї проблеми. Якщо довірити різні види робіт різним майстрам, можуть виникнути нові складнощі. Адже, навіть не дивлячись на якісне виконання кожної частини, етапи роботи можуть бути не узгодженими. У зв’язку з цим частину вже виконаних робіт доведеться переробляти, а для замовника – це стовідсоткова втрата грошей і часу!!!

Тому, скориставшись послугами нашої фірми, Ви гарантовано отримаєте надійних фахівців, які швидко, якісно, злагоджено виконають будь-які види ремонтних робіт під наглядом одного майстра який буде закріплений за Вашим об’єктом та працюватиме з Вами «під ключ».

Магазин вул. Небесної сотні 124

вул. Мазепи 3

Золотой Слон вул. Шевченко 102

вул. Котляревского 1/27

 

Summary