info@alteza.pl.ua
+38 (096) 404-06-06 (Полтава)
+38 (050) 404-06-06 (Полтава)
+38 (050) 404-06-76 (Полтава)

Герметизація швів

 Фото теплоізоляції фасаду будинку зовні за допомогою герметизації міжпанельних швів, Альтеза - 1.

 

Герметизація швів – важливий технологічний процес будівництва

     Взимку, пізньої осені та ранньою весною всередині квартир і будинків часто відчувається прохолода навіть при достатньому обігріві приміщень. Виною тому, як правило, служать отвори, що утворилися в міжпанельних швах. Герметизація допомагає зберегти тепло і істотно скоротити витрати на додаткові джерела обігріву. Компанія «Альтеза» спеціалізується на проведенні висотних робіт будь-якого рівня складності.

Герметизація міжпанельних швів будинку – для заощадження тепла

     Багато людей не розуміють, чому, незважаючи на гарячі батареї в кімнатах холодно навіть не в найлютіші морози. Причин може бути декілька: від неправильно встановлених металопластикових вікон, до розгерметизації стиків. Панельні будинки з часом втрачають теплоізоляційні властивості через утворення щілин в швах.

Своєчасно вироблена герметизація швів не тільки істотно заощаджує гроші, але і зберігає тепло, перешкоджає появі вогкості і цвілі в квартирі, а також подовжує термін експлуатації житлового будинку!

     Грамотно виконані роботи по закладенню отворів, дозволять підвищити температуру всередині приміщень. При цьому значно заощаджуються кошти, що йдуть на додатковий обігрів кімнат. Не секрет, що багато людей, відчуваючи холод у квартирах, запалюють газові конфорки і духовки, а також витрачають багато гарячої води, щоб трохи зігрітися. Крім того, часто купується один або кілька електричних обігрівальних приладів. Перевитрата газу, води і електрики несе за собою великі непотрібні витрати.

     Проведення заходів по герметизації швів забезпечить квартиру необхідної для комфортного проживання температурою всередині квартири на довгі роки.

Види герметизації міжпанельних швів

     Такі види робіт проводяться і в старих багатоквартирних будинках, і в новобудовах. Розрізняють два види стикувальній герметизації.

Первинна

Обробка міжпанельних швів тут здійснюється в нових будинках, ще не зданих в експлуатацію.

Вторинна

Проводиться в житлових багатоповерхових будинках, де є часткова розгерметизація.

     У перший раз процес проходить у декілька етапів. В подальшому на старі герметики накладаються нові шари. Якщо утворилися отвори великого діаметру, то використовують додаткові утеплювачі.

Герметизація міжпанельних швів фахівцями компанії «Альтеза»

     Ми в своїй роботі використовуємо тільки високоякісні герметики. Наші фахівці щорічно підвищують рівень класифікації. Компанія враховує всі новинки, що з’являються на ринку будівництва, у зв’язку, з чим використовує тільки перевірені і в той же час сучасні технології та матеріали.

     Замовити герметизацію швів в Полтаві можна зв’язавшись з нашими консультантами за вказаними телефонами.

Герметизація швів

Summary